Od komára rozškrábaný kousanec
Zdravím :kytka: Jdu za vámi spíš pro zkušenosti, než lékařské rady. Nebudu rozepisovat celou historii posledních 3 týdnu, už jsem z toho sama unavená. Ale důležité pro info, že se synovi na oku udělalo (zřejmě) impetigo. Lékařka první návštěvu jen ledabyle oznámila, že to nic není, ať mažu Framykoinem. Po 4 dnech se oko nelepsilo a udělalo se mu to stejné na dalším místě. Dle lékařky to opět není tak hrozné, aby psala Atb, ale máme mazat Framykoinem. Zároveň upozorňuji na rozškrábaný pupínek od komára (do puchýře! Vypadalo to fakt hrozně)...s klidem odpovídá, že to není hrozné a mám mazat Framykoinem. Tady už se dozvídám, že to na oku a nose je zřejmě imetigo a je to infekční...dobrá informace po takové době, když mám doma ještě 1,5 dítě. Imetigo mizí, ale ta ruka od komara mi přijde hrozná! Napadlo me, zda s tim to impetigo nemuze souviset. Doktorka má teď dovolenou až do středy a já váhám, zda jet zítra na pohotovost nebo počkat do úterý a jet k zasahující. Přidávám foto, zda někdo měl podobně vypadající rozškrábaný pupínek a popřípadě co pomohlo. :nevim: :,( Už jsem zoufalá. Syn na komáry hrozně trpí a už nepomáhá ani BKomplex. Říká, že ruka ho nebolí, nemá ani teploty nebo něco, ale prostě mi to přijde po 4 dnech mazání Framykoinem nějak furt stejně ošklivý :( Díky za všechny reakce a hezký večer :kytka:
- Autor: Vlastula.P
- Vloženo: 27.10.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána