Snažení | Plodnost po 35 letech
No ahoj, jenomze tady uz je na zacatku problem, ze kvuli tomu jednomu vejcovodu vubec nemas stejne sance jako ostatni zeny, ktere maji oba vejcovody. Uz se to tady resilo v ruznych diskuzich - vzhledem k tomu, ze se vajecniky stridaji, tak tvoje sance za rok jsou polovicni. Kdybychom braly 1 mesic, 1 sance, tak misto 12 sanci jich mas teoreticky nejakych 6. Tohle je asi potreba si uvedomit. Navic mas jiz vice nez 35 let, takze pokud se ti behem pul roku nepodari otehotnet, meli byste s partnerem jiz navstivit Car. Jinak, na kvalitu vajicek doporucuji lekari nejcasteji vyzivove doplnky jako je Fertiprona nebo Inofolic. Urcite je vhodne, aby doplnky bral take partner - pro muze je Folandrol nebo Reproman ;)
- Autor: Mandarinka104
- Vloženo: 10.11.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána