Testování a těhotenský test | Pozitivní test po limitu
Ahoj holky, Mám 2 dny před MS a samozřejmě jsem to nevydržela a udělala si test z odpolední moči. Vim je to hrozně brzo. Byl negativní. No a dnes ráno jsem ho chtěla vyhodit. A byla tam čárka. Není silná jako ta kontrolní, ale jde krásně vidět. Je nějaká šance na těhotenství?
- Autor: trybitka
- Vloženo: 12.11.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána