Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Pozitivní test po limitu

Ahoj holky, Mám 2 dny před MS a samozřejmě jsem to nevydržela a udělala si test z odpolední moči. Vim je to hrozně brzo. Byl negativní. No a dnes ráno jsem ho chtěla vyhodit. A byla tam čárka. Není silná jako ta kontrolní, ale jde krásně vidět. Je nějaká šance na těhotenství?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...