Zpět na web

  • načítám...

Očkování | Infanrix hexa a jiné hexavakciny

Holky jaký máte názor na Infanrix Hexavakcinu a jestli jsou nějaké jiné varianty, právě že tady znám případy, kdy dítě zůstalo postižené dostalo vysoké horečky a už to jelo atd a už mám z toho obav. Prosím budu vděčná za každou radu. Malý má 3 a pul mesice po akutním cisari v srpnu prodělal těžkou infekci s vysokýma horeckama a byl na 70% kyslíku na Jipce a ještě měl krvácení u mozku, ale naštěstí je to lev a bojovník a jsme v pořádku, ale i u přívalového letáku této hexavakciny je neockovat pokud dítě prodělalo infekci s vysokýma horeckama nad 38. Děkuji za rady:hugging:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...