Jak obléct? | Jaké šaty do Národního divadla ?
Ahoj, v pátek jdeme s přítelem na balet do ND, včera jsem byla u babi a našla jsem u ní ve skříni tyhle bílé šaty s korálky. Babi si je prý nechala šít do divadla a na plesy v r. 1975, když se vdala. Jsou moc hezké, myslíte si, že se hodí? Líbí se mě ty korálky i látka. Jsou dlouhé až skoro na zem. Přítel bude mít tmavomodrý oblek.
- Autor: Veralyn
- Vloženo: 25.11.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána