Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Nadměrné padání vlasů

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jestli tady už někdo nemá zkušenost s problémem, který mě trápí. Asi 2 týdny mi začaly vypadávat vlasy ve větší míře. Nejprve jsem si toho všimla při česání, pak masivně při mytí, a teď už jsem ve fázi, kdy mi při každém prohrábnutí vlasů něco zůstane v ruce. Na krvi jsem byla, testy jsou v pořádku, nic mi nechybí, štítná žláza je také v pořádku. Už 3 týdny beru vitamíny od Veriny a kolagen, ale zatím bez výsledku. Lékař mi řekl, že to bude pravděpodobně ze stresu. Necelé 3 měsíce zpátky jsem měla několikadenní vyhrocenou situaci, ale nic, co bych už kdysi nezažila. Na kožní kliniku jsem objednaná, stejně jako na další vyšetření, ale všechno až za 2 měsíce, a já mám strach, že do té doby nebude co vyšetřovat. Zatím to není viditelně znát, protože mám štěstí na husté vlasy, ale už teď pociťuji velký rozdíl při dělání culíku a hlavně vidím, co všechno mi padá. Nahraju vám sem fotky, postupně jak to jde.. a budu moc ráda, když mi napíšete váš názor. Měl někdo z vás stejný problém? Kam až to došlo a v jakém časovém horizontu? Děkuji moc! :,(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...