Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažení 2025

Ahoj holky, všem. vam. preji krásný nový rok 2025 v tomto roce přeji vám všem aby se zadařilo 8o :kytka:. Já se stále potykam s dlouhýma cyklama :zed: poslední cyklus byla ovu 55 den teda aspoň podle teplot :mrgreen: je to vyčerpávající furt každé ráno měřit ale mě to nedá...nu což...dneska ráno mi v kalendáři vyskočilo že dle teplot vypadá že ovulace proběhla 29,12 ale zdá se mi to tedy divný teploty jsou nízké se mi zdá na to že by byla ovulace...já mám tedy nízké teploty většinou okolo 36 ale minulý cyklus mi po ovulaci stoupla teplota na 36,6...že by teďka byli takhle nízké. :nevim: co myslíte

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...