Zpět na web

  • načítám...

Dětské nemoci | Modrá boulicka po okem

Dobrý večer, chtěla jsem se poradit, zda nemáte někdo zkušenost s touto “bouličku” pod okem u 7lete dcery, neni to bolestivé, nezmenšuje se ani nezvětšuje. Ma to tam cca 14dni..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...