Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2024

Ahoj holky, tak dneska jsem 12. den po Zivafert a 11. den po IUI a už mi hrabe :roll: test včera odpo a dneska ráno, tak nevím jestli doufat nebo ne.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...