Snažení | IUI 2024
Ahoj holky, tak dneska jsem 12. den po Zivafert a 11. den po IUI a už mi hrabe :roll: test včera odpo a dneska ráno, tak nevím jestli doufat nebo ne.
- Autor: Iustitia omnibus
- Vloženo: 14.01.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána