Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | 32tt - křečová žíla??

Ahoj holky, nema někdo zkušenost? Pred chvíli jsem si to našla ve sprše, je to na zadní straně stehna těsně nad ohybem. Noha mi tento týden sem tam brněla a byla unavenější, ale mám dost fyzické námahy, tak jsem myslela, že je to z toho a musim jen ubrat. V rodině máme křečové žíly, tak se chci zeptat, jestli takhle vypadá křečová žíla? :face_with_peeking_eye: Je to namodralé, nijak to nebolí na pohmat, určitě to jde od žil. Nevim, zda vydržet do pondělí nebo plašit a jet na pohotovost :smirk:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...