Zvířata | Boule pod jizvou u kočky
Zdravím, v úterý jsem byla s kočkou na kastraci a pod celou jizvou se jí udělala tvrdá boule, je to v pohodě? Mám s tím jít na veterinu? Když se dotknu tak je kočka v klidu..:woman_shrugging: (namačkala jsem silou) Omlouvám se za fota, ale jizvu prostě "lépe" nevyfotím:see_no_evil:
- Autor: Cincila4
- Vloženo: 19.01.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána