Zpět na web

  • načítám...

Zvířata | Boule pod jizvou u kočky

Zdravím, v úterý jsem byla s kočkou na kastraci a pod celou jizvou se jí udělala tvrdá boule, je to v pohodě? Mám s tím jít na veterinu? Když se dotknu tak je kočka v klidu..:woman_shrugging: (namačkala jsem silou) Omlouvám se za fota, ale jizvu prostě "lépe" nevyfotím:see_no_evil:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...