Testování a těhotenský test | Myslíte, že čárka dostatečně sílí?
Ahoj, mám pocit, že mi čárka minule sílila mnohem rychleji :( Prosím co si myslíte vy? První obrázek 12dpo a druhy 14 dpo. Děkuji za názory :srdce:
- Autor: Fialka 24
- Vloženo: 02.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána