Testování a těhotenský test | Vidíte tam ducha?
Ahoj holky, jsem 15 dní od IUI (24.1.), ale myslím, že ovulace byla o den později. Od 12. dne po IUI mám na testu pořád duchy, včera na mamatestu nešel už ani zachytit a dnes na pepino testu viz. foto. Ale ten pepino prý dělá falešné duchy.. a taky si myslím, že už bych měla pořádný dálnice.. jsem 29 DC, příznaky na MS vůbec žádné, vždy mě bolí prsa. Tak jestli nejde o neprosperující těhu a prostě to za pár dní samo odejde. Co myslíte?
- Autor: Terez997
- Vloženo: 08.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána