Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Tt nesili?

Ahoj. Asi me budete mit za blazna, ale jsem z toho fakt jelen. Tohle jsou moje testy od soboty, pripada mi, ze carka ale nesili, ba naopak. Co myslite? Testy jsou zaschle, tak to asi taky trosku zkresluje. V patek jdu k doktorovi, ale jsem silene nervozni. Prosla jsem si 2x biochemkem. Posledni ms zacala 26.12… Fotka tri testu je z nedele. Vrchni je nejstarsi. Diky :) Omlouvam se, jsem z toho nejaka spatna, 4 roky nam neslo otehotnet.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...