Centra asistované reprodukce | KET únor 2025
"@mesic09":https://www.emimino.cz/profil/mesic09/ jsi mě nahlodala :mrgreen: Tak já mám 4dpt taky ducha a krásně viditelného. Při těch biochemických takto nevypadal ani 5,6.den :think: tak uvidíme další dny. Jako byl by to zázrak po 5 letech a 3 ivf s posledním embryjkem, tak se budu modlit, aby to nebyl jen ovitrelle :pray: :see_no_evil:
- Autor: Ardilera
- Vloženo: 18.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána