Centra asistované reprodukce | IVF/KET 2025
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z Gennetu a opravdu čekám dvojčata. Obě měla srdíčka, jen to jedno je menší než druhé. Jsem ještě docela v šoku no :joy:
- Autor: Andriiiia
- Vloženo: 20.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána