Testování a těhotenský test | ? Těhotenství? Je ještě brzy ?
No holky tak nevím nevím, ráno jsem si dělala opět mamatest 10 a vyšli mi 3 opět v duchu, dnes ale v hezcí viditelnosti… Digitální cearblue negativ.
- Autor: Anonym661
- Vloženo: 27.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána