Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Spolehlivost těhu testů

Ahoj, delala jsem si 3 tehu testy, Seenow vysel negativni, Clearblue rika 1-2 tyden a Pepino ukazuje takovou uplne mini carku, viz foto. Mate nekdo prosim zkusenosti s temito testy? A ktery myslite, ze by mel byt nejpresnejsi? Mam teprve 2 dny od vynechane MS, tak je mozna brzy testovat.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...