Testování a těhotenský test | Spolehlivost těhu testů
Ahoj, delala jsem si 3 tehu testy, Seenow vysel negativni, Clearblue rika 1-2 tyden a Pepino ukazuje takovou uplne mini carku, viz foto. Mate nekdo prosim zkusenosti s temito testy? A ktery myslite, ze by mel byt nejpresnejsi? Mam teprve 2 dny od vynechane MS, tak je mozna brzy testovat.
- Autor: Eva.evka123
- Vloženo: 28.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána