Testování a těhotenský test | Snažilky 2025
Zdravím holky, :mavam: máme už doma jednu holčičku, jenže u té jsme se prostě snažili, snažili a bylo to, menstruaci jsem měla pravidelně takže jsem i věděla kdy je ovulace. No a teď… vysadila jsem v říjnu 2024 antikoncepci, v lednu jsme si řekli, že začneme zkoušet, jenže mám teď cykly 42-45 dni… takže jsem od 7.2.2025 začala dělat ovu testy at zjistím kdy teda je, pak jsem na to stáhla aplikaci a tam to teda vypadá takto (foto). No a od soboty se cítím tak nějak zvláštně po ránu, celý den mě pobolívá v podbřišku… poslední sex byl 19.a 24.2. Ovu podle aplikace včera (podle testu teda nevim) :roll: Myslíte, že by testy až tak kecaly a my měli takové štěstí? Jako nějak s tim nepočítám. A přiznám se, že si nějaké stavy u prvního těhotenství nepamatuju. Děkuji :srdce:
- Autor: Veru095
- Vloženo: 02.03.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Veru, ty testy konkretne me moc nefungovaly..ale kazda to ma jinak aspon co jsem cetla. Měříš bazální teplotu? 🌸 ☘️
- načítám...
- Zmínit