Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | IVF/KET 2025

[citace] "@Ivet_618":https://www.emimino.cz/profil/ivet618/ 57415300 [/citace] Ahoj, to jsem ráda, že se přece jen někdo ozval. Jak se cítíš, máš nějaké příznaky? Posílám ducha, co myslíš, je tam? Včera to byl týden od KET

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...