Centra asistované reprodukce | IVF/KET 2025
[citace] "@Ivet_618":https://www.emimino.cz/profil/ivet618/ 57415300 [/citace] Ahoj, to jsem ráda, že se přece jen někdo ozval. Jak se cítíš, máš nějaké příznaky? Posílám ducha, co myslíš, je tam? Včera to byl týden od KET
- Autor: rawenna
- Vloženo: 04.03.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána