13 dní po ovitrelle (12po iui)
Ahoj holky, dneska jsem 13 dní po ovitrelle a 12 dní po prvním iui. Do car mám volat v pátek s výsledkem. Testuju se poslední 3 dny a pořád mám pozitivní výsledky. Dneska mám mít první den ms a výsledek je pořád stejný. Myslíte že je to ještě ovitrelle nebo už by to mohlo být opravdové? Nebudu tady asi ani zmiňovat nějaké příznaky. To je ještě hodně zavádějící.
- Autor: Baru_2392
- Vloženo: 19.03.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána