Zpět na web

  • načítám...

13 dní po ovitrelle (12po iui)

Ahoj holky, dneska jsem 13 dní po ovitrelle a 12 dní po prvním iui. Do car mám volat v pátek s výsledkem. Testuju se poslední 3 dny a pořád mám pozitivní výsledky. Dneska mám mít první den ms a výsledek je pořád stejný. Myslíte že je to ještě ovitrelle nebo už by to mohlo být opravdové? Nebudu tady asi ani zmiňovat nějaké příznaky. To je ještě hodně zavádějící.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...