Snažení | Dlouhá ovulace? ????
Ahojte, 3.3. jsem měla poslední den menstruace, 11.3 jsem šla na kliniku a folikuly byly na prasknutí. Pichla jsem si Ovitrelle. Druhý den ovu test pozitivní ( ano, vím že ovitrell to způsobuje). Dr mi řekla, že se máme snažit nejvíc 3 dny po injekci, podle aplikace jsem měla mít plodné dny 14-19. Teď mi ta samá aplikace psala dokonce že 24.3. je moje ovulace. Nějak se v tom nevyznám, minule jsem po Ovitrelle neměla 12. den už pozitivni test. Dnes je to 14. den a čárka pořád silná. Navíc jakoby se mi vrátily příznaky ovulace. Taky to ale může být pms (ty příznaky) :roll: :lol: měl někdo s ovitrelle takovou zkušenost? Mám ho podruhé.
- Autor: Andy880
- Vloženo: 25.03.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána