Zpět na web

  • načítám...

nehet

Dobrý den hraju fotbal a začal mi hnědnout nehet na noze (palec). Palec nebolí jen když hraju fotbal celí den tak ke konci ale to se dá pochopit když někdo kope celí den do míče a je v těsných kopačkách. Nehet prvně začal hnědnout a pak se tak udělala vzduchová bublina. Bublinu jsem propíchl a nehet šel celkem v poho sloupat. nehet se ale neloupal celí ale jen vetší vrstva. Sloupal jsem to co nebolí a teď to vypadá tak co mam víc dělat nebo jak mam pokračovat?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...