Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | První IVF start listopad 2024

"@Anny9":https://www.emimino.cz/profil/anny9/ A jo vlastně :see_no_evil: Promííň, já zapomněla, že vlastně jsi tam měla ten nález. Ale tak uvidíš, musí se to pořádně probrat s doktory. Jako bylo by škoda zahazovat tu možnost druhého miminka, ale zas jasně, že pokud by tam mělo být riziko, tak raději tu být pro to jedno. Aha no to nedávají automaticky ty ATB u toho, ale mě je jasné, že bez toho bych měla zánět hned. Mě začaly problémy s močákem se začátkem sexuálního života. První sex - okamžitě zánět a pak se to se mnou vleklo furt. 11x do roka jsem měla třeba antibiotika. Střeva, imunita z toho v háji a pořád dokola... Vytahování cévky mě naštěstí nebolelo. Ale ty ATB jsem měla z toho důvody, že několikátý den po operaci mi začala téct krev z toho močáku, bylo to strašný popravdě, člověk se bojí, že mu tam prdl nějaký šev nebo něco. No takže strach z cévky naprosto chápu a děsí mě to taky skoro nejvíc na tom císaři. Jéé do tepla na Vánoce, to bych taky někdy chtěla. I s tím malým prckem to prubnete jo? :) No já bych asi opravdu ve svém případě letos ty Vánoce moc neřešila :lol: Aha, tak to pak chápu, já mám zas takového přítele... Jdes s ním pochodníku a on najednou vedle tebe není, protože sletěl :lol: On si od dítetě vůbec furt ubližoval, je hrozně nepozorný :see_no_evil: Takže doufám, že tuhle vlastnost by naše dítě nepodědilo :lol: No zlaté tenisky. Že se ty ženy těmi podpatky některé tak rády trápí :see_no_evil: Já mám teda blbé držení těla i bez toho, ale to je sedavou prací u mě. Snad se ti postupně uleví :) Jako mám citlivější noc, ale nejvíc mi furt vadí ty ryby no. Jako s prací - buď bych vyšla s pravdou ven a pokusila si se domluvit houmáč nějak intenzivnější a nebo neschopenka, ale to bych velice nerada. Jako jezdím do kanclu 3x týdně a jsem tam s nima moc ráda. Dnes jsem byla poprvé - zjistila jsem, že auto je docela problém. Pás mi dělá na břiše strašně zle, ale hlavně mám tuhou spojku v autě a mě strašně bolelo uprostřed podbřišku a píchalo, než jsem se přes ty kolony ve městě dostala do práce :( Měl jsem úplně strach. Z toho jsem teda nešťastná. Koupila jsem si hned ten těhotenský pás a to už super, ale se spojkou to nevyřeším. Vždycky říkám, že automaty jsou pro sraby co neumí řídit a teď bych ho upotřebila :lol: No Anny... přečetla jsem si Tvou zprávu, jak píšeš, že Ti od 10. dne KET stagnovala čárka a mě už dva dny bolí břicho jako na MS a do toho dnes po dvou dnech test 12. den po KET je po zaschnutí skoro stejný, jak ten z 10. dne. Jako za mokra byl silnější o něco, než ten z 10. dne, ale čekala jsem víc a jsem úplně v té kombinaci všeho vyděšená 8o :roll: Jako v práci vyschizovaná - bolest se řízení, bolest jako na MS, do toho z tebe pořád něco teče (progesteron, ale jak to víš jistě že), takže chodíš na WC kontrolovat, test, který mě úplně neuklidnil... No nervy... No už jsem nervózní z té zítřejší kontroly popravdě. Je to tak, je to jedna meta za druhou a člověk se modlí, ať už je jen zdravé venku to malé :srdce: Tak to máte hodně práce teda, tolik rekonstrukce :) Ale tak, hlavně když to bude do toho porodu, ať je pak už klid a žádné bojové podmínky... Jj ze začátku ten děcák není potřeba nějaký rok, dva, tři, ale pak už to chce. No času dost :) Přesně.. jako já bych chtěla ideálně, aby jsme byli sami na ostrově, ale já bych bez doktorů nepřežila :lol: Dávám Ti sem ty schízy s dnešním testem. Vypadaly Anny takto při tom, co nevyšlo? :,( Tam po tom zaschnutí jsou prakticky stejné.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...