Filmy, seriály, muzika, knížky, hry | Ulice :-)
Co to zase bylo za scénu :mrgreen: ale jinak je mi Klimovych líto, vystěhováni na gauč a ani užít si nemůžou, ale muzou si za to sami jak si nechali děcka přerůst prez hlavu
- Autor: Punksnotdeath
- Vloženo: 09.04.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána