Testování a těhotenský test | KET DUBEN 2025
Taky mě bolelo břicho jako kdybych měla dostat ms. Transfer jsem měla 1.4. Posilam fotku.
- Autor: Dom781
- Vloženo: 17.04.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Taky mě bolelo břicho jako kdybych měla dostat ms. Transfer jsem měla 1.4. Posilam fotku.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána