Neplodnost | Slabě pozitivní test 5 den po KeT
Ahoj snažilky chcela by som vedieť Váš názor. Hneď na začiatku poviem že viem že je ešte skoro na testovanie ale po takej dobe snaženia, mimodeložnímu, dve biochemka, tri IUI a teraz prvý KET je proste zvedavosť silnejšia.8.4 pichnutý ovitrelle a 14.4 KET v riadenom cykle s estrofenem. Čo mám odsledované z minulých cyklu vždy už 10den po ovitrelle čiarka na teste skoro nevidno takže som testovala od 17.4 to bola čiarka vidno(9den po ovitrelle) vrchný test, ten v strede už takmer nič (10den po ovitrelle) a 4den po KET a dnes 11dni od ovitrelle a 5dní po KET to už snad nemoze byt ovitrelle ked vcera tam skoro nic nebolo.Co myslite? foto treba rozkliknut inak to je hrozna kvalita :nevim:
- Autor: Síma7777
- Vloženo: 19.04.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána