Snažení | Snažení 2025
Ahoj holky, už asi 3 dny vůbec nestíhám číst. Tak aspoň posílám foto z prvního utz. Srdíčko už máme :four_leaf_clover: :v: Embryo je ten podivný tvar, to kulatý je žloutkový váček :grin:
- Autor: MyselfAndMe
- Vloženo: 22.04.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána