Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Snažení 2025

Ahoj holky, už asi 3 dny vůbec nestíhám číst. Tak aspoň posílám foto z prvního utz. Srdíčko už máme :four_leaf_clover: :v: Embryo je ten podivný tvar, to kulatý je žloutkový váček :grin:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...