Testování a těhotenský test | 11. den po ovulaci a na těhotenském testu slabá čárka?
Zdravim chci se zeptat mám cca 3 dny do M/S první pozitivní TT v pondělí dnes z ranní moči další čárka sílí, myslíte ze to značí dobrý průběh? Jsem po těžkém potratů a dvou revizi z 19.7.Tak mám strach Děkuji PS:druhé foto z pondělí
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 01.05.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána