Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | 11. den po ovulaci a na těhotenském testu slabá čárka?

Zdravim chci se zeptat mám cca 3 dny do M/S první pozitivní TT v pondělí dnes z ranní moči další čárka sílí, myslíte ze to značí dobrý průběh? Jsem po těžkém potratů a dvou revizi z 19.7.Tak mám strach Děkuji PS:druhé foto z pondělí

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...