11. den po ovulaci a na těhotenském testu slabá čárka?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
29.4.25 22:26

@111len test vypadá dobře, mela jsem ducha na testu 4 den po transferu pětidenního embrya, takže jako 9 dnů po ovulaci a těhotenství to bylo. Bohužel takhle brzo člověk nikdy neví, jak to dopadne a jestli se udrží a proto se radi testovat až 14 dnů po ovulace v době, kdy chodí menstruace (po zpoždění ms)

  • Citovat
  • Upravit
114
30.4.25 03:37

Tak dneska na mamatestu stejná čárka co včera, dělala jsem si I jinou značku a čárka je taky slabší. Čekala jsem ze čárka dneska bude silnější. Tak kdo ví jak to dopadne. Fotka je toho jiného testu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
30.4.25 06:47

@111len ale je tam…zkus odpoledne…já měla posun vidět z odpolední moci…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.25 06:51

@111len testovala jsem co 2-3 dny vždy jen z ranní moči a posun vidět byl, jak to tmavlo postupně

  • Citovat
  • Upravit
114
30.4.25 07:06
@Anonymní píše: Více

Tak zkusím spise zase zítra a nebo pozítří. No snad to bude v pořádku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
30.4.25 07:12

@111len vypadá to na dobré cestě…to bude dobry…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.25 07:20

Holky tak se pridavam. Horni 13DPO(zaschlej, z predchoziho dne) spodni 14DPO. Asi byla blbost testovat i dneska? Vim ze to roste skokove. :? Jsou to dr max.

  • Citovat
  • Upravit
114
30.4.25 07:23
@Anonymní píše: Více

Zkus počkat jeden den, já taky si dám pauzu a zkusím to pozítří

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
30.4.25 07:24
@Anonymní píše: Více

Já měla carku silnější vždy odpoledne.. Z ranni mi přišlo, že zeslabnul než předchozí den a odpoledne byl jakoby z těch všech nejsilnější…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.25 07:24

Jakoze zitra nebo se i na zitrek vykaslat a zkusit az v patek? :think: Premyslim ze na priste kupim jinou znacku. Nema dr max min barviva?

  • Citovat
  • Upravit
114
30.4.25 07:29
@Anonymní píše: Více

Tak zítra bych vynechala, teď si testovala dva dny po sobě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
114
1.5.25 06:41

Tak stejně mi to nedalo a udělala jsem si test i dneska a asi je trochu výraznější

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.25 10:26

Zdravim chci se zeptat mám cca 3 dny do M/S
první pozitivní TT v pondělí dnes z ranní moči další čárka sílí, myslíte ze to značí dobrý průběh?
Jsem po těžkém potratu který skončil dvěmi revizemi 19.7.Tak mám strach
Děkuji
PS:druhé foto z pondělí

  • Citovat
  • Upravit
114
1.5.25 14:24
@Anonymní píše: Více

Když sílí, tak bych řekla, že je to dobrý průběh. Budu ti držet palce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty