Autosedačky | Vajičko Cybex aton
Aton jaký? My máme Aton 5. Tyto vajíčka nemají dostatečnou novorozeneckou vložku= novorozeně je v nich úplně skácené, nesedí správně, nemá správné a bezpečné usazení. Dát vložku sedící na jiný tip sedačky není úplně vhodné řešení. Pokud Vám záleží primárně na bezpečnosti, tak doporučuji zakoupit šitou vložku na míru pro konkrétní model vajíčka. Já doporučuji zakoupit vložku od Danka Vlnienka, dá se s ní spojit přes FB, je hojně doporučována ve fb skupinách o autosedackach a bezpečnosti dětí v autě. Přidávám pro představu porovnání jak vypadá dítě bez vložky a s vložkou. Danka je šíje z Merino vlny, takže zároveň je i vyřešeno to, aby dítě mělo v sedačce co nejvyšší teplotní komfort.
- Autor: Klarys1
- Vloženo: 20.05.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána