Testování a těhotenský test | Jsem těhotná? Vidíte ducha?
Zdravim holky, mam dotaz. Snazime se s pritelem o miminko uz nejaky cas. Ted jsem mela 3ti mesic s clostikem ale bez zadnych kontrol. (Takze jsem nemela potvrzenou ovulaci) BT si zapisuji a vysel mi opet anovulacni cyklus. (Ovu test ale vysel jak vidite 15 dc) Jenze mam porad citlive prsa(prisuzuji utrogestanu ktery mam jist 10dnu a dneskem koncim) ale ejhle duch na TT 8o :srdce: Vidite ho taky? Mam ted pokracovat v utrogestanu? Na gynekologii maji dovolenou do pondeli. Mam v tom strasny gulas a vsechny emoce. Nevim ani ze je to mozne mit ducha 12dpo a opravdu jsem si myslela ze mam opet anovulacni cyklus. Probehla tedy ovulace z 15na16 den? A nejlepsi otazka na konec protoze jsem ze vseho mimo :lol: :lol: vim ze je to 50/50 ale myslite ze je sance i na holcicku? :srdce: mockrat dekuji za jakoukoliv odpoved. Asi jsem z toho v soku a porad to nejak nezpracovala :lol: :srdce:
- Autor: CindyLove
- Vloženo: 22.05.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána