Zdravotní potíže dospělých | Operace vbočeného palce
Ahoj všem, dnes jsem 12tý den po operaci hallux, typ Austin. Dnes mi vyndali stehy. Mám to promazávat sádlem nebo indulonou. Dnes mi ujela berle a jak jsem padala, tak jsem si dupla na palec. Dr.jsem to řekla, ale ta malá jen rukou. A teď dotaz pro všechny. Po operaci jsem dostala domů 3 injekce fraxiparine na ředění krve. Nikdo vám nic neřekne. Injekce došly a mě druhý den začalo bolet lýtko, chodidlo mravenčení a pocit odkrvení. Manžel mě odvezl na pohotovost. Po vyšetření a odběru krve zvýšené dimery 0,65. V nemocnici mi řekli ať se spojíme se svým lékařem. Tak že píchám injekce dál. Jak jste to měli vy? Jak dlouho jste si píchali injekce a dostali jste nějaké léky po operaci? Dnes jsem si konečně koupila botu, která je po operaci hallux ( měla jsem ji objednanou, nebyla). Nechápu, že mi dr. nerekla ať si botu seženu ještě před operací. A dnes mi předepsala Dr. Rehabilitace. Kdy jste začali chodit na RHB?
- Autor: Miluse123
- Vloženo: 26.05.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána