Snažení | IUI 2024
Ahojda holky, tak dneska první ultrazvuk, je to zatím malinkatý mini embryjko, ale je tam kde má být :srdce: tak mám moc radost. Na srdíčko je prý ještě brzy, tak jdu za dva týdny, kdy už je to jistota, že bude :srdce:
- Autor: Iustitia omnibus
- Vloženo: 29.05.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána