Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2024

Ahojda holky, tak dneska první ultrazvuk, je to zatím malinkatý mini embryjko, ale je tam kde má být :srdce: tak mám moc radost. Na srdíčko je prý ještě brzy, tak jdu za dva týdny, kdy už je to jistota, že bude :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...