Cestování s dětmi | FLORIDA -Orlando
Byli jsme v Orlandu letos na přelomu března a dubna, koupali jsme se 2x na Cocoa beach a taky Miami beach a moře tam bylo teplejši než v Hurghadě! (byli jsme na jarní prázdniny). Takže bez obav, i když vlny samozřejmě jsou, což je pro 10leté dítě paráááda. V parcích jsme byli v obou (za jeden den) - Universal a Island of Adventures (mezi nimi jezdí Spěšný vlak do Bradavic), stáhněte si mobilní aplikaci parku, kde uvidíte online aktuální čekací doby na atrakcích. Před 2 týdny otevřeli další obrovskou část parku s novými atrakcemi. (a tam jsou teď tedy čekací doby kolosální..). Do NASA určitě zajeďte, je to na celý den, od rána... taky jsme se jeli dívat na start Falconu 9, nejbližší spot je PlayalindaBeach https://maps.app.goo.gl/paX9v1GTyMbyN4KW7 - jenže přijel trooper z NASA ochranky a vyháněl nás a start byl nakonec odložený o den, tak nic... Nicméně cestou tam ( i odtud:-) budete míjet www.airboatridesatmidway.com a můžete si udělat hodinový výlet na lodi s vrtulí po mělké řece a pozorovat aligátory doslova na pár metrů. Pokud můžete letět do Miami, letenku seženete levnější (od 10 000 Kč zpáteční s portugalci, my jsme letěli s BA přes Londýn, od 15 000 + poplatky za zavazadlo podle výběru) a půjčit si auto tam (no je to 400 km navíc do Orlanda ale to je v USA běžná vzdálenost)
- Autor: iamswan
- Vloženo: 10.06.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána