Zdravotní potíže dospělých | Uzlina za ????
Ahoj holky, uz je cca 14 dnu, co jsem si nahmatala bouličku za uchem, velikosti hrášku, nepřijde mi pohyblivá, da se zmáčknout, neboli, neni červená, okem moc viditelna taky neni. Nemocna jsem nebyla, jen mam rozervanou kůži ve vlasové části a kolem ucha-svedi to.Dnes jsem si doběhla k obvodní lékařce a ta mi misto prosahala, prohmatala i ostatní uzliny.Dle ni se o uzlinu nejedná. ALE ja googlovala kde šlo a toto je opravdu misto, kde je lymfatická uzlina. Podle obrázku to naprosto sedí. Podle lékařky jen uzlík na úponu. Ale to mi prostě nesedí. Velikost ani tvar to ta dva týdny nezměnilo. Ale našla jsem několik příběhů o nateklých uzlinách-z čeho se vyklubal lymfom(a taktéž šlo jen o jednu uzlinu)Jen jsem si chtěla ulevit…nějak nemůžu dostat z hlavy, že je to úpon…jsem si tak nějak jistá, že se opravdu jedná o uzlinu. A já ji tam nechci;((
- Autor: EvelinaMat
- Vloženo: 23.06.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána