Zpět na web

  • načítám...

večer

Holky co byste dělaly, kdyby jste ráno odešly a sluníčko takto na vás svítilo a večer dva metry vysoký betonový plot a zastíněné i obytné místnosti. Sousedi,,divní,, lidé celkově. Ukradnutá popelnice, postříkané túje před domem a zničená zelenina minulý rok a pokud si chcete chvíli sednout na zahrádce jste obohaceni o to, kde co kdo s kým :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...