večer
Holky co byste dělaly, kdyby jste ráno odešly a sluníčko takto na vás svítilo a večer dva metry vysoký betonový plot a zastíněné i obytné místnosti. Sousedi,,divní,, lidé celkově. Ukradnutá popelnice, postříkané túje před domem a zničená zelenina minulý rok a pokud si chcete chvíli sednout na zahrádce jste obohaceni o to, kde co kdo s kým :)
- Autor: janaula
- Vloženo: 24.06.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána