Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | “Bolák” ve strii ?

Ahoj holky. Je mi to hrozne trapné proto se omlouvám předem za anonym a az příliš osobní otázku. Jsem 9 měsíců po porodu. Od porodu se mi začali dělat takové větší boláky nejde to vymáčknout. Je to spíš v místech mezi nohami, na zadku. Ted se mi udělala dokonce ve strii. Dost jsem v těhotenství přibrala a víc se ted potím a třou se mi stehna o sebe. Nevim jestli to treba neni ze jsem se škrábla při holeni ale žádná krev nebo tak netekla. Jen to chvíli bolelo při chůzi a pak se tam udělal takovýhle bolák. Mela jsem ho driv i primo u kostrče sle to se pak nakonec dalo vymáčknout. Máte s tím někdo zkušenost? Přikládám i fotku. Snažila jsem se ji co nejvíc oříznout abych někoho nepohoršila. Budu moc rada za vaše názory. Uz jsem bezradná a nevim jestli 9 měsíců po porodu je tohle v normálu 8o

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...