Květiny a zahrada | Balkon s přímým sluncem, které květiny mám vysadit?
Petunie. Foto s měsíčním odstupem. Už skoro nejsou vidět plaňky. Plná výheň od rozbřesku do odpoledních hodin. Vůně až do obýváku. Hnojiva teda schlamstnou víc, než manžel vypije piv. :lol:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 19.07.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána