Testování a těhotenský test | Stalo se někomu?
Dobrý den, stalo se to někdy někomu? Pozitivní test jsem dělala z ranní moči a druhý dvě hodiny na to a je negativní. :(
- Autor: Lucie195
- Vloženo: 21.07.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána