Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Stalo se někomu?

Dobrý den, stalo se to někdy někomu? Pozitivní test jsem dělala z ranní moči a druhý dvě hodiny na to a je negativní. :(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...