Zpět na web

  • načítám...

Dětské nemoci | Co myslíte - Borelióza?

Ahoj holky, syn měl před 8 dny klíště na noze. Všimli jsme si toho ale mel to tak trochu rozškrabané. Klíště jsme vyndali, vydezinfikovali. A včera jsem si po koupání všimla, že tam má nějaký malý flek. Ale nejsem si jista zda to řešit. Nikdy jsem flek při bolerioze neviděla. Na netu jsou obří červené fleky. Nijak ho to nesvědí a nic mu není. Tak zda mam ještě počkat a nebo radši jit s tim k dr. Nejsem si jista zda zbytečně neplaším. Snad to půjde na foto vidět. Dekuji za názory.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...