Testování a těhotenský test | Vidíte tam ducha?
Ahoj holky, jen se chci zeptat, zda tam něco vidíte nebo už to mám ja v hlavě fsugerované.
- Autor: Clio75
- Vloženo: 07.08.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj holky, jen se chci zeptat, zda tam něco vidíte nebo už to mám ja v hlavě fsugerované.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána