Zpět na web

  • načítám...

Snažení | 49 DC, ovulační test

Ahoj holky! Potřebovala bych poradit - antikoncepci jsem naposledy brala snad před 5 lety, od té doby mívám cykly cca 25-29 dní. Nebo teda minimálně doteď. Poslední MS 8.7., těhotenský test negativní a ovulační testy od 45 DC vypadají viz foto. Vím, že hladina LH během cyklu kolísá, ale myslíte, že je možné, aby se ovulace až takhle posunula? Nebo to může značit přicházející MS? Na gyndu jsem objednaná za dva týdny, proto se zatím ptám tady, jestli jste se s tím některá taky nesetkala. :) Předem děkuji všem za reakce!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...