Testování a těhotenský test | 13 DPO - vidíte tam něco?
"@X.mimi":https://www.emimino.cz/profil/xmimi/ tak test jsem si zkusila ráno, slabá čárka jako včera a teď večer jsem dělala znovu jinou značkou a mi přijde silnější, co myslíte? nebo mi už jen hrabe :D
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 25.08.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána