Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | 13 DPO - vidíte tam něco?

"@X.mimi":https://www.emimino.cz/profil/xmimi/ tak test jsem si zkusila ráno, slabá čárka jako včera a teď večer jsem dělala znovu jinou značkou a mi přijde silnější, co myslíte? nebo mi už jen hrabe :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...