Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | Postup při 1. IUI

[citace] @Anonymní 57881131 [/citace] Já testuju klesání Ovitrelle už od včera :rofl:. Jen si dávám to datum jako takové oficiální, kdy jsem zvědavá jestli v ten tam něco bude :lol:. Zatím to vypadá, že mi klesá o dost rychleji než minule. Minule byl slabý doušek ještě 13. den po aplikaci a teď šestý den už je o moc slabší než včera. Byla jsem teda hodinu před testem na WC, ale pak jsem nic nepila takže to asi nebude jenom koncentrací

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...