Centra asistované reprodukce | Postup při 1. IUI
[citace] @Anonymní 57881131 [/citace] Já testuju klesání Ovitrelle už od včera :rofl:. Jen si dávám to datum jako takové oficiální, kdy jsem zvědavá jestli v ten tam něco bude :lol:. Zatím to vypadá, že mi klesá o dost rychleji než minule. Minule byl slabý doušek ještě 13. den po aplikaci a teď šestý den už je o moc slabší než včera. Byla jsem teda hodinu před testem na WC, ale pak jsem nic nepila takže to asi nebude jenom koncentrací
- Autor: bonsaj493
- Vloženo: 26.08.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána