Alergie a ekzémy | Myslíte, že by to mohl být svrab?
Ahoj nebo dobrý den. Objevily se mi včera ráno pupínky na zápěstí. Poté další na předloktí a na druhé ruce také na zápěstí, některé se stroupkem. Svědělo to jen dopoledne krátce, nato se mi objevila vyrážka, poté trochu štípalo při sprchování. Něco podobného jsem měla asi před měsícem, ale jen pár pupínku, občas přes den svědělo, ale za pár dní to úplně zmizelo a stroupky odpadly. Na kožní budu moct volat až v pondělí případně, má dovolenou. Tak snad to do té doby nezmizí a zjistí se konečně příčina. Minule sem myslela, že to mám alergii na používání Sanytolu. Fotky jsou ze včerejšího večera. Dnes mám již na zápěstí jen asi 3 začervenalé pupínky, jeden s stroupkem a druhý na druhé ruce, jinak nic. Myslíte, že by to mohl být svrab, i když v takto mírné formě, že pupínky mizí a časem se objevují?? Díky
- Autor: 92pampeliska92
- Vloženo: 28.08.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána