Testování a těhotenský test | Foto: Duch 13dpo? vidíte?
"@Lenka433":https://www.emimino.cz/profil/lenka433/ pokud máš ducha od pondělí tak určitě v už bylo něco pořádně vidět. Já jsem dnes 10 dpo a horní je včerejší a spodní dnešní takže rozdíl za jeden den je znát.
- Autor: sobtik
- Vloženo: 04.09.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána