Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2024

Ahoj holky :) tak my se vám jdeme ukázat, 19.9 v 9:29 a 9:30 přišly na svět, Eliška a Nela :srdce: no řeknu vám upřímně, je to boj po všech stránkách se dvěma, čekala jsem to těžké ale ne až takhle :nevim: včera nás pustili z porodnice, tak o víkendu jsme doma s chlapem, ale jak to budu dělat až tady budu sama to fakt netuším, masakr.. no bude to jízda. Ale jsou to zlatíčka :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...