Snažení | IUI 2024
"@Isana30":https://www.emimino.cz/profil/isana30/ jinak prostě občas ten jeden brečí a musí počkat.. To je úděl dvojčat. Není to jak s jedním, vše naplno. Je to prostě jeden velký závod. Hlavně přežít :pray: :grin:
- Autor: Lenka123981
- Vloženo: 28.09.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána