Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Dvojčátka 2026 - je tu někdo další?

Zdravím všechny, tohle je taky moje 3 těhotenství a v úterý 14.10 jsme byli na prvním ultrazvuku a byli tam dva gestacni vačky :grin: :see_no_evil: :grin: jedno odpovídalo podle poslední ms 6tt a druhé je menší :pleading_face: Dr říkala že uvidíme zda se udrží :pleading_face: 29.10 máme další kontrolu :pray: :four_leaf_clover: :pray:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...